تمدید گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت صنعت خودرو در شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار
  3. تمدید گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت صنعت خودرو در شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا
قالبهای بزرگ صنعتی سایپا دانش بنیان

تمدید گواهینامه استاندارد بین المللی سیستم مدیریت کیفیت صنعت خودرو در شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا

با انجام ممیزی توسط تیم ممیزی شرکت RINA ایتالیا گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت IATF16949:2016 و ISO9001:2015  شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا تمدید گردید.

مراسم اختتامیه ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در صنعت خودرو در شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا برگزار شد و گواهینامه های IATF16949:2016 در حوزه تولید قطعات و مجموعه های خودرویی و ISO9001:2015 در حوزه طراحی و ساخت قالب و ماشین های CNC یکسال دیگر تمدید شد.

در این جلسه که در ۲۰ مهرماه سال جاری برگزار شد، سرممیز تیم ممیزی با اشاره به اینکه روند بهبود مستمر در همه حوزه های شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا مشهود و قابل لمس می باشد، وجود رویکرد بهبود مداوم در همه فرآیندهای سازمانی را از نقاط قوت این شرکت دانست.

در ادامه نیز دکتر محمدصالح غفوریان مدیرعامل شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا ضمن تشکر از تیم ممیزی، معاونین، مدیران و کارکنان شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا، انجام ممیزی را گام مهمی در راستای تحقق اهداف سازمانی برشمرد و اظهار داشت: لازمه تحقق اهداف گروه با بهبود مستمر، بهره گیری از فرصت ها ی بهبود، اطمینان از توانمند سازی سازمان در پاسخ گویی به انتظارات ذینفعان، ایجاد تفکر مبتنی بر ریسک ها و فرصت ها، استقرار مدیریت دانش و بهبود ارتقاء کیفیت در محصولات تولیدی می باشد.

فهرست