آیین تقدیر و تودیع مدیرعامل سابق شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا برگزار شد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار
  3. آیین تقدیر و تودیع مدیرعامل سابق شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا برگزار شد
قالبهای بزرگ صنعتی سایپا دانش بنیان

آیین تقدیر و تودیع مدیرعامل سابق شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا برگزار شد

 

به همت مهندس اشکان مومنی مدیرعامل محترم شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا مراسم تقدیر و تودیع آقای دکتر سید جمال قادری نسب ، مدیرعامل سابق این شرکت برگزار گردید.

در این مراسم که با شرکت مدیر عامل ،هیات مدیره و مدیران ارشد شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا برگزار گردید . مهندس اشکان مومنی مدیر عامل شرکت  به تمجید از عملکرد آقای دکتر قادری نسب در دوران خدمت پرداخته و از نقش رهبری ایشان و ایجاد وحدت یکپارچه در شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

مهندس مومنی در ادامه اظهار داشتند : روند رو به رشد شرکت قالبها با همین ریتم و با سرعت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد و این شرکت به جایگاه اصلی خود با توانمندی مدیران خواهد رسید.

در ادامه اعضای هیات مدیره شرکت قالبها ، ضمن خوش آمد گویی به آقای مهندس مومنی از زحمات آقای دکتر قادری نسب تقدیر و تشکر نمودند.

پس از آن مدیران ارشد شرکت هرکدام دقایقی به سخنرانی پرداخته و از اینکه فردی توانمند با قدرت رهبری از درون شرکت قالبها برای مدیرعاملی انتخاب گردیده  ابراز رضایت و خرسندی نموده و همینطور برای آقای دکتر قادری نسب در ادامه راه آرزوی سعادت و سلامتی از خداوند متعال خواستار شدند.

در پایان مهندس مومنی مراتب تشکر و قدردانی خود و پرسنل شرکت را  از آقای دکترقادری نسب  با اهدای هدیه ای ابراز داشتند.

فهرست